O nas

Jesteśmy dla Was

Tworzymy Chilli Hostel, aby każdy podróżnik odwiedzający Wrocław miał swoje wspaniałe miejsce, gdzie może się zregenerować, poznać innych globtroterów, backpackersów. Nasz „drugi dom” urodził się z miłości do podróży, ludzi i wszystkiego co związane z Wrocławiem.

Przyjmujemy także wasze zwierzaki, bo czym jest podróż z tym mniejszym bratem – psem czy kotem? Taka podróż z wiernym przyjacielem jest czymś niezapomnianym i wspaniałym.

Follow us. Śledź nas na Instagramie. To tutaj dodajemy informacje o promocjach, zniżkach i na bieżąco pokazujemy życie Chilli.
chilli_hostel_wroclaw_poland 

Od nas wszędzie jest blisko. Wszystkie drogi prowadzą do Chilli. Samo centrum Wrocławia. Blisko Dworzec PKS i PKP. Bary i restauracje 🙂

Napisz do nas: chilli.wroclaw@gmail.com

Jesteśmy na Facebook. Tam nasze najnowsze zdjęcia, wydarzenia. Dołącz do naszej wspaniałej społeczności travelersów.

Chilli Hostel Facebook

Najszybciej zarezerwujesz swój pobyt u nas przez telefon. Zadzwoń, nasza załoga jest do Twojej dyspozycji 24/7.

+ 48 734 095 105 lub 734 095 095

Monia
sprawca zamieszania
tworzę i dbam o Chilli, jest to mój drugi dom. Spędzam tutaj bardzo dużo czasu, bo kocham klimat i gości Chilli. Kocham malować i to co wisi na ścianach hostelu to moja sprawka. Chilli jest moim oczkiem w głowie. Ja Was goszczę i każde niedociągnięcie jest moją odpowiedzialnością

Svetlik
szefowa recepcji
to ze mną możecie pogadać, pożalić się, wspólnie pośmiać się. Rządzę recepcją i to do mnie możecie się zgłosić z każdą sprawą. Znam każdy zakamarek hostelu. Jestem z Chilli od dawien dawna.  Prywatnie fotografuję – po zdjęcia ślubne to do mnie:)

Darina
recepcjonistka na 200%
Jestem przebojowa i bardzo otwarta na ludzi. Zawsze znajdę rozwiązanie problemu. Jestem dobrą duszyczką hostelu. Ze mną możesz pogadać,  pośmiać się.  Prywatnie zajmuję
się street artem, maluję i uczę się.

Julia
Recepcjonistka z powołania
Na pierwszy rzut oka, spokojna i wytonowana. Ale jak bliżej mnie poznasz to zauważysz, że diabeł tkwi w szczegółach. Uwielbiam podróże i jestem ciekawa innych ludzi. Jestem w Chilli, bo to niesamowite miejsce i tutaj spełniam tą ciekawską część siebie.

Lera
Artystyczna dusza z czarującym uśmiechem

 Zawsze tak autentycznie wesoła, że z pewnością umilę ci dzień tylko uśmiechając się do ciebie. Jestem bardzo otwartą i otwartą osobą, uwielbiam imprezy i zawsze mam ochotę na coś fajnego! Bardzo lubię spędzać czas w Chilli. To magiczne miejsce z niesamowitymi ludźmi. Porozmawiajmy!

Wiki
kierownik porządku
To ja odpowiadam za czystość w Chilli. Doglądam każdego pokoju i każdego sanitariatu. Każdego dnia dbam o to, abyście byli zadowoleni. Chilli to także mój drugi dom. Jestem tam jak u siebie, bo jest to najfajniejsze miejsce na ziemi. Jestem częścią tego niesamowitego zespołu 🙂

Szalona lisa/recepcjonistka

Zaufaj mi, jeszcze nie spotkałeś takiej jak ja! Mam wyjątkowe wyczucie mody i artystyczne spojrzenie na życie. Będąc osobą otwartą i ciekawską, zawsze jestem chętna do ciekawych i głębokich rozmów z moimi gośćmi. Mam nieskończoną pasję do muzyki i wyrafinowany gust do sztuki we wszystkich formach. Poza tym lubię piec pyszne ciasta, planować różne imprezy i poznawać nowych ludzi z całego świata!

I właśnie dla tego jestem w Chilli!