Reviews

Super miejsce! Bardzo sympatyczna obsługa, wszystko czyste i bardzo estetyczne. W obiekcie były wszystkie potrzebne udogodnienia a nawet wiecej – suszarki?! Whoah, no mega! I lokalizacja bueno. Świetne miejsce, odwiedzę ponownie na pewno 🙂

Anna (booking.com)

Jak dla mnie bardzo dobra lokalizacja. Hostel na 4 i 5 piętrze w kamienicy. Porozmawiać sobie we Wrocławiu o Ukrainie… Bezcenne 🙂 Super otwarta i zaradna załoga – nawet grzejnik się udało załatwić. Cicho i jak na hostel czysto. Las nad głową. Pozdrawiam.

Łukasz

Doskonała, przemiła obsługa w recepcji (ale to naprawdę wspaniała, jak nigdzie indziej!), pokoje czyste, łazienki bardzo ładne, świeżo wyremontowane, kuchnia w pełni urządzona, lokalizacja w samym centrum – idealne miejsce na krótki wypad do Wrocławia.

Beata (booking.com)

Czystość. Wyposażenie urządzone ze smakiem. Industrialny klimat. Miła obsługa. Dogodna lokalizacja. Z pewnością tu wrócę 🙂👍.

Nereidala (booking.com)

Świetna lokalizacja, bardzo ładny wystrój przestrzeni wspólnej. Jasny, cichy pokój. Dostępne gry planszowe – skorzystaliśmy!

Beata (booking.com)

Wracam. Pozdrawiam dziewczyny z recepcji. Do zobaczenia, mam nadzieję że wkrótce. To moje stałe miejsce na mapie. Paaaaaaaa

Paul

Wszystko! No co tu dużo mówić, na 100% skorzystam w przyszłości, a jechalam do Wrocławia kompletnie w ciemno! Skorzystam jeszcze nie raz i będę polecać znajomym i rodzinie! ❤️

Katarzyna (booking.com)

Byłem we Wro pierwszy raz. Mega. A Chilli? To mój drugi dom. Na bank wrócę. Poznałem nowych przyjaciół, godziny spędzone wieczorem przy stole – niezapomniane. Mega doświadczenie.

Wojtek

Niesamowicie uprzejma obsługa. Bardzo korzystna lokalizacja, blisko zarówno rynku jak i dworca PKP (zdecydowanie dwa priorytety podczas pobytu we Wrocławiu – znaczne oszczędności na komunikacji miejskiej i uberach). Pokoje i przestrzenie wspólne zawsze utrzymywane w czystości. Bezpłatnie zapewnione ręczniki. Komfortowe łóżka. W hostelowej kuchni dostęp do ekspresu do kawy!

Anna (booking.com)