Wrocław – miasto spotkań

Witaj podróżniku. Jako cel swojej podróży wybrałeś Wrocław? Wspaniale. Ty będziesz zwiedzać, odpoczywać i dobrze się bawić, a my zapewnimy Tobie komfortowy pobyt w naszych progach.

We Wrocławiu posiadamy dwa hostele – Chilli Hostel w ścisłym centrum miasta, dedykowany dla tych, co uwielbiają mieć do prywatnej dyspozycji przestrzeń oraz cenią sobie prywatność. Natomiast Wigwam Hostel oferuje backpackersom możliwość poznania ludzi z całego świata, dużo rozmów, spotkania w kuchni i niezapomniane chwile.

Chilli Hostel to 12 dużych, prywatnych pokoi oraz pięć pokoi wspólnych, we wnętrzach zabytkowej kamienicy. Nasi goście są zaskakiwani pięknem wnętrz, przestrzenią, oraz nietuzinkową recepcją. Piękne toalety, komfortowe prysznice i kuchnia, to wszystko co pozwala się poczuć jak w domu. W pokojach wspólnych każd sleepbox posiada kotarę, pozwalającą na prywatność, gniazdko elektryczne oraz lampkę.

Wigwam Hostel to pokoje prywatne z łazienkami, pokoje prywatne bez łazienek, pokoje cztero, pięcio, sześcio, dziesięcio i 12 osobowe. Dwie kuchnie, pokój wspólny, łazienki i toalety znajdujące się w pokojach wspólnych to wszystko co jest potrzebne, żeby poczuć się u nas dobrze i komfortowo. Wigwam mieści się także w zabytkowym budynku, przeznaczonym oryginalnie na żłobek dla pracowników pobliskiej kuźni.

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: