Pokój dwuosobowy
z dostawką
nr 411

Your Reservation
Check In
Nights
Check Out
Rooms
Room 1
Adults
Children

Pokój dwuosobowy
z dostawką
nr 411

małżeńskie + rozkładana sofa
2 + 1
miasto
FREE
TRANSFER Z LOTNISKA - ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ

Szczegóły Pokoju

Pokój dwuosobowy ze współdzieloną łazienką oraz z własnym balkonem. Przepiękny widok na jedną z głównych ulic Wrocławia. Pokój idealny dla par, znajduje się na czwartym piętrze budynku. W budynku jest winda. W pokoju jest małżeńskie łóżko, kapcie, ręczniki, sofa oraz biurko.

Pokój dwuosobowy </br> z dostawką </br> nr 411 Pokój dwuosobowy </br> z dostawką </br> nr 411 Pokój dwuosobowy </br> z dostawką </br> nr 411 Pokój dwuosobowy </br> z dostawką </br> nr 411 Pokój dwuosobowy </br> z dostawką </br> nr 411 Pokój dwuosobowy </br> z dostawką </br> nr 411

Jako cel swojej podróży wybrałeś Wrocław? Wspaniale. Ty będziesz zwiedzać, odpoczywać i dobrze się bawić, a my zapewnimy Tobie komfortowy pobyt w naszych progach.

Chilli Hostel jest w ścisłym centrum miasta, dla tych, co uwielbiają mieć do dyspozycji przestrzeń oraz cenią sobie prywatność. Poznawanie ludzi z całego świata, dużo rozmów, spotkania w kuchni i niezapomniane chwile – to wszystko na ciebie czeka. Tak, tylko u nas!

Nasi goście są zaskakiwani pięknem wnętrz, przestrzenią, oraz nietuzinkową recepcją. Toalety, komfortowe prysznice i kuchnia, to wszystko pozwala się poczuć jak w domu.

Gdzie jesteśmy?

Adres : Zapolskiej 1, 4 piętro, Wrocław 50-032
Telefon : +48 734 095 105
chilli.wroclaw@gmail.com 

Najszybciej zarezerwujesz pokój dzwoniąc na nasz numer recepcyjny: +48 734 095 105. Płatności kartą kredytową lub debetową, obsługuje amerykańska firma Stripe.